SLUŽBY

Základní kosmetické ošetření – 60min

Vhodné pro všechny věkové kategorie, přípravky jsou zvoleny dle typu pleti.

Povrchové čištění pleti, soft peeling, úprava a barvení obočí, depilace, barvení řas, masáž krku a obličeje, hloubkové čistění, maska, krém.

 

Kompletní kosmetické ošetření – 75min

Ošetření včetně dekoltu, vhodné pro všechny věkové kategorie, přípravky jsou zvoleny dle typu pleti.

Povrchové čištění pleti + dekoltu, soft peeling, úprava a barvení obočí, depilace, barvení řas, masáž krku a obličeje, hloubkové čistění, maska, krém.

 

Lifting ošetření – 75min

Jedná se o hloubkově omlazující ošetření s použitím speciálních liftingových sér a vytalizujících masek a speciální anti-age masáži. Vhodné pro ženy 35+ .

Povrchové čištění pleti, soft peeling, úprava a barvení obočí, depilace, barvení řas, masáž lifting creme, mikromasáž očního okolí, lifting serum, hloubkové čistění, maska, krém Q10)

 

Detox ošetření – 60 min

Jedná se o hloubkově čistící ošetření s použitím AHA kyselin a deep active sér. Součástí ošetření je kompresní masáž ve tkáni.

(čistící masáž, jílový peeling, úprava a barvení obočí, depilace, barvení řas, kompresní masáž bylinným fluidem, hloubkové čištění, maska, krém)

 

Hyaluron ošetření – hloubkové hydratační – 75min

Toto ošetření je vhodné od jara do podzimu, jsou zde použity produkty s vysokými koncentracemi kyseliny hyaluronové.

(povrchové čištění pleti, soft peeling, úprava a barvení obočí, depilace, barvení řas,hyaluron 2.0 sérum, masáž krku a obličeje, hloubkové čistění pleti. Textilní hyaluron 2.0 maska, podkladový gel, krém)